Dvoufázový odličovač- ANELA

Oblíbené

Přírodní odličovač pro všechny typy pleti

Dvoufázový odličovač, který perfektně vyčistí vaši pleť jak od běžných nečistot, tak od líčení a to i toho voděodolného. Je čistě přírodní a pleť zanechá čistou, hydratovanou a vyživenou bez pocitu mastnoty. 

Základní složkou je chrpový hydrolát, který je vhodný i pro citlivou pleť a oční okolí. Silným spojencem je mu bio meruňkový olej se svými dobře známými čisticími schopnostmi. A jako třetí důležitá ingredience je  gelový extrakt z rosolovky řasotvorné, což je čínská houba, která má větší hydratační účinky než proslulá kyselina hyaluronová. 

Odličovač je navržen tak, aby vyhovoval jakékoli pleti i té mastné. 

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Naneste malé množství odličovače rovnoměrně na kosmetický tampón a jemnými tahy z pleti odstraňte make-up a další nečistoty. Opakujte podle potřeby tak dlouho, dokud není poslední tampón čistý.

Skladování: Při skladování se vyhněte teplotám nad 23 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle změny barvy a také podle nepříjemného zápachu. 

SloženíAqua (demineralizovaná voda), Prunus Armeniaca Kernel Oil BIO (meruňkový olej), Centaurea Cyanus Flower Water BIO (hydrolát z chrpy), Glycerin (glycerin), Tocopherol (přírodní vitamín E), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Benzyl Alcohol (benzyl alkohol), Propanediol (propanediol), Tremella Fuciformis Extract (extrakt z rosolovky řasotvorné), Gluconolactone (přírodní poly-hydroxykyselina), Benzoic Acid (kyselina benzoová), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Calcium Gluconate (glukonát vápenatý), Sorbic Acid (kyselina sorbová), Sodium Levulinate (sodná sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate (sodná sůl kyseliny anýzové), Citric Acid (kyselina citronová)

Vyrábí: Anela Cosmetics s.r.o. 

220,00 Kč