Hydratační mlha Modré z nebe- Anela 100ml

Letní novinka!!

Na objednání

Hydratační mlha, která vám pomůže překonat horké dny nebo klimatizované prostředí, které pleť vysušuje. Díky rozprašovači je použití velmi jednoduché a osvěžovat se můžete kdekoli. 

Ve složení je kyselina hyaluronová, která napomáhá hydratovat pokožku jak uvnitř, tak na jejím povrchu. Dále pak okurková šťáva a mátový hydrolát, který vás příjemně ochladí a zklidní pokožku. 

Skladujte do 25 stupňů. Nanášejte ve vzdálenosti natažené ruky. Používat můžete kdykoli během dne.

Složení: Menta Piperita Leaf Water BIO (mátový hydrolát), Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (rostlinný glycerin), Pentylene Glycol (pentylen glykol z kukuřice), Biosaccharide gum-1 BIO (rostlinný sacharid), Sodium PCA(karboxykyselina sodná), Cucumis Sativus Fruit Extract (okurkový extrakt), Hyaluronic acid (kyselina hyaluronová), Sodium Polyglutamate (polyglutamát sodný), Potassium Sorbate (sorbát draselný), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Copper Carbonate Hydroxide (extrakt z malachitu), Sodium Levulinate (sodná sůl kyseliny levulové), Sodium Anisate(sodná sůl kyseliny anýzové), Glyceryl caprylate (glyceryl kaprylát)

350,00 Kč