Přírodní repelent- ANELA

Na objednání

Pro zklidnění pokožky po štípnutí a odhánění hmyzu

Přírodní repelent, složený z esenciálních olejů, které odpuzují hmyz. Sprej stačí nastříkat na oblečení, vlasy nebo kočárek. 

Sprej je i dobře účinný na již vzniklé štípance, kdy bodnutí zklidní a pokožka v okolí tolik nesvědí.

Směs lihu, jablečného octa a silně vonících olejů, jako je tea tree, lavandin, rozmarýn, hřebíček, bazalka a eukalypt je neotřelá, velmi příjemná, nedráždivá, sestavená tak, aby byla bezpečná pro děti, těhotné i seniory, a přesto natolik odpudivá pro nevítané hmyzí společníky, že vás nechají si v klidu a harmonii užít procházku, práci na zahradě, grilovačku nebo lenošení v trávě.  

Navíc je repelent připraven tak, aby v něm éterické oleje byly rovnoměrně rozptýleny a přitom nezanechávaly mastné skvrny. Můžete ho tak bez obav použít na kůži, oblečení, obuv, korbu kočárku apod. 

Použití: Před použitím vždy lehce protřepte a aplikujte na pokožku, případně na obuv či oblečení. Během dne aplikaci průběžně opakujte (jakmile se účinné látky odpaří, repelentní účinek klesá). Nestříkejte si sprej na obličej (zejména při aplikaci chraňte oči), vhodnější je krk, vlasy, paže, nohy apod.

Skladování: Při skladování se vyhněte teplotám nad 25 °C a rozhodně ji chraňte před přímým slunečním zářením. Při vysokých teplotách oleje žluknou a ztrácejí svou kvalitu. Že se tak stalo poznáte obvykle podle nepříjemného zápachu. 

Složení: Aqua (voda), Vinegar BIO (jablečný ocet), Alcohol (líh), Sulfated Castor Oil (sulfátovaný ricinový olej), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (EO tea tree), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (EO rozmarýn), Lavandula Hybrida Oil (EO lavandin), Eucalyptus Citriodora Oil (EO eukalyptus citronovonný), Eugenia Caroyphyllus Leaf Oil (EO hřebíček), Ocimum Basilicum Oil (EO bazalka sladká), Potassium Sorbate (sorbát draselný), Linalool*, Citronellol*, Eugenol*, Limonene*

* přirozeně obsaženo v éterických olejích

Vyrábí: Anela Cosmetics s.r.o. 290,00 Kč