MED

Objednávky pouze na emailu: na.prkynku@email.cz, nebo volejte na telefonní

číslo 775 979 182

 

Po domluvě je možnost zaslání poštou, ale i osobního odběru v Přibyslavi (okr. Havlíčkův Brod).

Med- s kousky JAHOD

LIMITOVANÁ EDICE

Květový, pastovaný med s kousky jahod. Vhodný jak na snídaně do kaší, tak k obědu na palačinku. Díky jahodám je med lehce nakyslí a dodávají medu letní svěžest.

250g

VYPRODÁNO!

Med- BORŮVKA

Květový, pastovaný med s borůvkou. Výborný do kaší, čajů, na palačinky. Hodí se všude tam, kam klasický med, nebo sirupy.

250g

VYPRODÁNO!

Med- MALINA

Květový, pastovaný med s malinou. Díky malinám má nakyslou chuť. Hodí se do buchet, ovesných kaší, do čaje a všude tam, kam si dáváte klasický med nebo sirupy. 

250g

VYPRODÁNO!

Medovicový med

Med hnědé barvy. Z lučních květin, lesních jahod, ostružin a malin. Med je tekutý.

Med zlatavě hnědé barvy. Aromatický, chutný. Vhodný na pečení, vaření, do domácích limonád a jiné. Pro svou lahodnou chuť a lehkou stravitelnost je velmi vhodný pro děti. Po nějaké době začne krystalizovat a tuhnout, je to známka kvality. 

Vyprodáno

Pastovaný med

Pastovaný med, je druh květového medu, který se po dobu minimálně tří dní speciálně šlehá, aby vznikla konzistence másla. Díky této úpravě med netuhne a zachovává si své přírodní látky.

Dobře se roztírá a maže. Vhodný do čaje, na pečení, výborný je jen tak namazaný na chlebu.

950 g sklenice

5 kg sklenice 

VyprodánoPokud si zvolíte doručení poštou, cena za poštovné je od 89 Kč. Cena se odvíjí od hmotnosti balíku a ceníku České pošty a Zásilkovny.

Vytvořte si webové stránky zdarma!